Każdy dobrze zna to uczucie, kiedy użycie odpowiednich środków chemicznych w połączeniu z odpowiednimi ścierkami lub profesjonalnym sprzętem znacząco wpłynął na komfort i szybkość (patrz skuteczność) usunięcia danego zabrudzenia. Matką rozwiązywania problemów jest wiedza, dlatego nasz zespół nieustannie podnosi swoje kompetencje z obszaru nanotechnologii w tej dziedzinie.

Dzięki naszemu doświadczeniu spadnie dzisiaj kurtyna i zostanie rzucone światło na profesjonalne technologie, których wykorzystywanie może zarysować uśmiech na Twojej twarzy. Jeżeli jeszcze nie miałeś do czynienia z niżej opisanymi ścierkami, to przedstawiona wiedza zaoszczędzi Ci wiele czasu i nerwów.

Nasza częstochowska firma sprzątająca w swojej działalności wykorzystuje te ścierki do sprzątania poremontowego, sprzątania biur, sprzątania dla osób prywatnych i inne. Firma sprzątająca, którą prowadzę od lat w Częstochowie  zatrudnia zespół osób, który jest w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom. Jako nasz wyróżnik chcę podkreślić, że przy każdym zleceniu staram się wnieść dodatkową wartość dla zleceniodawcy w postaci zabezpieczenia sprzątanego miejsca pod kontem zabrudzenia krzyżowego. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy dysponuje odpowiednim sprzętem i środkami czystości, nie podejmując w ogóle obszernego tematu specjalistycznej wiedzy, doświadczenia i umiejętności łączenia różnych środków chemicznych. Z tego też powodu tak chętnie nasze rodzime firmy, osoby prywatne, sektor publiczny korzystają z naszych usług sprzątania w Częstochowie i w całym województwie śląskim.

 

Dzisiaj chcę podzielić się z Wami moim doświadczeniem w obrębie środków czystości. Poruszę mocne i słabe strony takich rozwiązań jakie pojawiły się na przestrzeni lat wykorzystywanych produktów. Mam nadzieję, że te treści przysłużą się Tobie jako wartościowa wiedza (którą często trudno znaleźć w Internecie). Częstochowa to zróżnicowane miejsce, w którym występuje dużo mikroprzedsiębiorstw jak również posiadamy sektor dużych przedsiębiorstw. Posiadamy obiekty unikalne na skalę krajową tj. Jasna Góra. Różnego rodzaju obiekty wymagają używania innych rozwiązań w dziedzinie sprzątania. Dlatego też firma sprzątająca w Częstochowie musi sprostać zróżnicowanym zleceniom.

 

Każda powierzchnia, którą sprzątamy wymaga innej ściereczki i innego środka myjącego, czy też dezynfekującego. Dzięki temu zapobiegamy uszkodzeniu powierzchni, uzyskujemy pożądane rezultaty oraz dbamy o higienę. Chyba nikt nie chce napotkać na sytuację, w której nakłada pierwszą lepszą zakupioną chemię na zabrudzoną powierzchnię po czym okazuje się, że element został trwale uszkodzony. Niestety takie przypadki często mają miejsce i dopiero wtedy dana firma, czy osoba zamawia nasze profesjonalne usługi sprzątania. Miej na względzie, że warto przed dokonaniem takiego zabiegu wykonać telefon do naszej firmy i doradzić się czy to będzie dobre rozwiązanie. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów i staramy się doradzić maksymalnie precyzyjnie.

Niektórzy mówią, że kolor ma znaczenie 🙂

W tym przypadku tak właśnie jest!

Odpowiedni dobór koloru ściereczek oraz ich wymiana po zakończeniu sprzątania w poszczególnych pomieszczeniach skutecznie obniża ryzyko przenoszenia bakterii i niebezpiecznych związków chorobotwórczych Unikamy zatem tzw. zanieczyszczenia krzyżowego. Diabeł tkwi w szczegółach, a to czego nasze oko nie rejestruje nie oznacza, że czegoś nie ma. Z tego powodu warto zastanowić się z jakiego rodzaju zabrudzeniem walczę.

Najważniejszą zasadą, która pozwoli nam nie przenosić zanieczyszczeń z jednego miejsca na drugie jest używanie SYSTEMU 4 KOLORÓW ŚCIERECZEK.

 

Jedna ściereczka bowiem nie może służyć do czyszczenia wszystkiego. Jeżeli coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Nikt nie chce płacić osobie, która mówi, że umie budować babki z piasku i drapacze chmur. Specjalizacja jest tym co odróżnia profesjonalistów od osób, którym się wydaje, że wszystko potrafią. Lata doświadczenia pokazały mi, że do każdego zadania należy się odpowiednio przygotować. Później to już tylko konsekwentne działanie zgodnie z ułożoną strategią. Pamiętaj! Czyszcząc toalety ścierką, nie możemy użyć jej później do przetarcia przeszkleń, czy też mebli lub biurek. Dlatego właśnie używamy systemu kolorów.o

Kolory ścierek wyznaczają strefę pomieszczenia, do której są przydzielone.

1) Używając CZERWONEJ ŚCIERECZKI i środka myjąco-dezynfekującego o tym samym kolorze posprzątamy obszar sanitarny

2) Używając ZIELONEJ ŚCIERECZKI i środka o podobnym kolorze posprzątamy biurka, parapety, szafy, stoliki, drzwi itp.

3) Używając NIEBIESKIEJ ŚCIERECZKI i środka o tym samym kolorze umyjemy powierzchnie szklane: lustra, okna, witryny itp.

4) Używając ŻÓŁTEJ ŚCIERECZKI i odpowiedniego środka czystości posprzątamy obszar kuchenny i gastronomiczny.

Pamiętajmy zatem: jednej ściereczki nie należy wykorzystywać w dwóch różnych miejscach. Stosujmy SYSTEM 4 KOLORÓW ŚCIERECZEK VILEDA PVA i cieszmy się czystym dzięki nam otoczeniu.

W swojej pracy przetestowałem wiele technologii z różnych firm, natomiast skuteczność tej firmy i jej produktów potwierdzam swoimi zleceniami. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, gdzie można zakupić te ściereczki ,to możesz napisać do mnie, a pomogę Ci. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, JAK nasza częstochowska firma sprzątająca może pomóc Tobie w uporaniu się z zabrudzeniami to serdecznie zapraszam. Pamiętaj jestem po to, aby zdjąć z Ciebie ciężar sprzątania jednorazowo lub cyklicznie, to ty decydujesz czego potrzebujesz. Wszystko co wystarczy zrobić to 1 telefon lub wiadomość. Jeżeli masz jakieś pytania, które Cię nurtują to również możesz je zadać w formularzu kontaktowym na naszej stronie.

 

Pozdrawiam serdecznie,
Marcin – Właściciel firmy sprzątającej
https://czystaszafa.pl/