Sprzątanie = wyzwanie? Zostaw to nam

Robimy to co potrafimy najlepiej. Jesteśmy wyszkoleni, aby błyskawicznie i bez trudu usuwać wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Czekamy na Ciebie.

Zadzwoń teraz
ZATRUDNIAMY LUDZI, KTÓRZY NIE TYLKO ZNAJĄ SIĘ NA TYM, CO ROBIĄ ALE TAKŻE… KOCHAJĄ TO, CO ROBIĄ

Największą wartością naszej firmy są ludzie. To właśnie nasi pracownicy każdego dnia dokonują wielkich rzeczy, pomagając innym tworzyć przyjazną, czystą przestrzeń. Czynią to dzięki wiedzy i doświadczeniu, które posiadają oraz pasji, którą wkładają w każde zadanie.

NIEUSTANNIE PODNOSIMY KOMPETENCJE NASZYCH PRACOWNIKÓW ORAZ STANDARDY OBSŁUGI KLIENTÓW

Nasz zespół cały czas podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności, aby jak najlepiej sprostać czekającym na nas wyzwaniom. Wartości, jakimi się kierujemy to: zaufanie, jakość, efektywność, uczciwość oraz współpraca i pasja. Bardzo ważnym aspektem dla nas jest szacunek do naszych klientów, dlatego stawiamy na elastyczność czasu pracy oraz terminowość, a także wysoką kulturę osobistą. Pragniemy, aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony z przebiegu naszej współpracy.

KORZYSTAMY TYLKO ZE SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU I PROFESJONALNYCH ŚRODKÓW CZYSTOŚCI

Bardzo dobrze znamy wady i zalety poszczególnych środków czystości, dlatego potrafimy idealnie je dobrać do potrzeb danego zlecenia. Dzięki temu zapewniamy optymalny czas realizacji, redukcję kosztów oraz kompleksową obsługę. Korzystamy ze środków czystości najlepszych firm, takich jak VILEDA PROFESIONAL, NUMATIC, DIVERSEY, BUZIL, TORK.

DOŚWIADCZENIE

W ciągu 6 lat naszej działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które pozwala nam obsługiwać każdego klienta na najwyższym poziomie jakości. Podziękowania, wyrazy uznania, a także polecenia i  rekomendacje – to otrzymujemy od naszych zachwyconych klientów. Niektóre z nich możesz przeczytać poniżej.

OTWARTA I RZETELNA KOMUNIKACJA Z KLIENTAMI

Podstawą owocnej współpracy jest jasna i rzetelna komunikacja. Jesteśmy otwarci oraz entuzjastycznie nastawieni do rozmowy z każdą osobą. Aby w pełni ułatwić komunikację z nami, udostępniamy szereg możliwości:

– darmową wycenę usług sprzątania: https://czystaszafa.pl/darmowa-wycena/

– kontakt mailowy kontakt@czystaszafa.pl , także przez formularz na stronie: https://czystaszafa.pl/kontakt/

– kontakt pod numerem telefonu: 660 17 17 33

– aktualności oraz kontakt przez Messenger na Facebooku: 

Tutaj możesz przeczytać część rekomendacji naszych klientów. Dołącz do zadowolonych zleceniodawców.